Bujaczek może pełnić m.in. funkcję pierwszego fotelika malucha. Wystarczy tylko zablokować płozy, a nie będzie się bujał, tylko stał stabilnie. Sprzęt można także wykorzystać jako łóżeczko. Maluszka można ułożyć na płasko, a gdy będzie potrzeba, oparcie można podnieść do pozycji półleżącej lub nawet siedzącej.

Mały, kompaktowy sprzęt nie zajmuje dużej ilości miejsca, a w dodatku po złożeniu, spokojnie zmieści się w każdym samochodowym bagażniku. Dzięki temu bujaczek można zabrać ze sobą w każde miejsce, gdziekolwiek wyjeżdżamy.

Zadbaj, aby Twoje dziecko miało sprzęt do odpoczynku i atrakcyjnego spędzania czasu w ciągu dnia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dla najwyższej wygody dziecka – bujaczek leżaczek

Pozycja lekko nachylona, w której znajduje się dziecko w bujaczku zapewni mu znakomitą obserwację otoczenia. Mama będzie mogła mieć malucha na oku, gdy będzie sprzątała lub gotowała. Dziecko w tym czasie będzie odpoczywało i spędzało atrakcyjny czas na zabawie kontrastowymi kartkami czy grzechotkami. Dobrze dobrany, solidny i bezpieczny bujaczek leżaczek posłuży przez długi czas i zapewni wysoki komfort każdemu dziecku. Jeden leżaczek wystarczy na cały okres niemowlęcy, a jeżeli będzie to model wielofunkcyjny, nawet dłużej.
Wielofunkcyjny bujaczek dla dziecka
Rodzice uwielbiają sprzęty, które rosną wraz z dzieckiem. Obecnie bujaczek dla dziecka można nabyć zarówno w wersji podstawowej, jak i wielofunkcyjnej. W ten sposób, z jednego urządzenia może powstać kilku, lub mogą z czasem pełnić całkiem nowe funkcje, dostosowane do wieku dziecka. Wystarczy tylko wybrać odpowiednio rozbudowany model, a uda się osiągnąć bardzo dobre rezultaty.

Idealne bujaczki dla dzieci? Bezpieczne i atrakcyjne

Bujaczek, w którym Twoje dziecko ma spędzać czas i odpoczywać w ciągu dnia powinien mieć zabezpieczenia, w postaci szelek, a cała konstrukcja powinna być wykonana z solidnych materiałów. Dziecko poczuje się tam bezpieczne i komfortowo, a dopełnieniem tego będzie atrakcyjny wygląd. Z pewnością bujaczki dla dzieci posiadające te dwie cechy sprawią, że każdy rodzic będzie zachwycony z miejsca, w którym odpoczywa pociecha. Zadbaj o wybór solidnego modelu, a zyskasz solidny sprzęt, dostosowany do potrzeb.

Bezpieczne miejsce do leżakowania? Oczywiście bujaczki dla niemowląt

Każdy rodzic chce zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo. Pragnie, aby maluch przebywał w wygodnym, bezpiecznym miejscu podczas, gdy rodzic sprząta czy po prostu odpoczywa. Odpowiedzią na te potrzeby są bujaczki dla niemowląt, w których maluch jest przypinany szelkami. Obserwuje to, co dzieje się wokół niego, ma do dyspozycji zabawki, a automatyczna funkcja kołysania uspokaja dziecko, gdy robi się marudne. Nie ma lepszej pomocy dla rodziców, jak dobrze dobrane, solidne pod względem konstrukcyjnym bujaczki.