Drewniane liczydło Edukacyjne Tygrysek


73.00

Drewniane Liczydło Tygrysek z Przeplatanką

Sprawienie, by dzieci podchodziły do nauki z dużą chęcią, może być jednym z trudniejszych zadań, przed którym stanie większość rodziców i opiekunów. Znamy sekret, który sprawi, że dzieci nawet nie poczują, że się uczą — zabawa jest na to najlepszą receptą. Poznajcie fantastyczny zestaw w pełni wykonany z naturalnego tworzywa, jakim jest drewno.

Wszelkie elementy wchodzące w skład zestawu sa wykonane z drewna. Z pewnością znajdziecie dla nich wiele zastosowań. Zabawka z jednej strony zaskoczy nas obrotowymi kostkami i przeplatanką dzięki którym maluch nauczy sie dopasowywać odpowiednie liczby do zbiorów zwierzątek, natomiast dzięki przeplatance poćwiczy swoje zdolności manulane. To, w jaki sposób będziecie się uczyć podstaw matematyki z dzieciakami, zależy tylko od Waszej wyobraźni.

Druga strona zabawki to duże liczydło składające się z 7 rzędów kolorowych koralików. Na każdym poziomie znajduje się 10 oczek w różnych kolorach. Teraz nauka najprostszych działań matematycznych stanie sie przyjemna i wesoła.

Zestaw przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Został wykonany z naturalnego, solidnego tworzywa, co jest gwarancją bezpiecznej zabawy. Zestaw do nauki liczenia rozwija inteligencję, wyobraźnię i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Jest gwarancją świetnej zabawy połączonej z nauką. Drewniana pomoc naukowa zapakowana jest w estetyczne, białe pudełko z kolorowym nadrukiem.

Wymiary zabawki: 22 cm x 17 cm

Wymiary opakowania: 22 cm x 18 cm x 22 cm

Na podstawie 0 opinii

0.0 ogólnie
0
0
0
0
0

Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje “Drewniane liczydło Edukacyjne Tygrysek”

Brak opinii.