,

Drewniany Zestaw Do Nauki Liczenia Tablica Dodatki

Dostępność:

Brak w magazynie


34.00

Brak w magazynie

Zestaw edukacyjny do nauki matematyki

Sprawienie, by dzieci podchodziły do nauki z dużą chęcią, może być jednym z trudniejszych zadań, przed którym stanie większość rodziców i opiekunów. Znamy sekret, który sprawi, że dzieci nawet nie poczują, że się uczą — zabawa jest na to najlepszą receptą. Poznajcie fantastyczny zestaw w pełni wykonany z naturalnego tworzywa, jakim jest drewno.

zestawie znajduje się:
– dwustronna tablica,
– gąbka do zmazywania,
– 3 sztuki kredy,
– 2 liczydła,
– kolorowe krążki,
– kafelki z cyferkami,
– drewniane pudełko.

Wszelkie elementy wchodzące w skład zestawu znajdują się w drewnianym pudełeczku. Z pewnością znajdziecie dla nich wiele zastosowań. Dwustronna tablica pełni funkcję tablicy kredowej oraz pomocy naukowej — dzięki niej maluszek nauczy się dopasowywać odpowiednie liczby do zbiorów zwierzątek, natomiast dwa liczydła pomogą wykonywać najprostsze działania. To, w jaki sposób będziecie się uczyć podstaw matematyki z dzieciakami, zależy tylko od Waszej wyobraźni — zabawka ta nie ma żadnych ograniczeń.

Zestaw przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Został wykonany z naturalnego, solidnego tworzywa, co jest gwarancją bezpiecznej zabawy. Zestaw do nauki liczenia rozwija inteligencję, wyobraźnię i koordynację wzrokowo-ruchowądziecka. Jest gwarancją świetnej zabawy połączonej z nauką. Drewniana pomoc naukowa zapakowana jest w estetyczne, kolorowe pudełko kartonowe.

Wymiary wybranych elementów:
– tablica: 26,5 cm x 16 cm,
– liczydło: 15 cm x 2,5 cm,
– krążki: 2,5 cm x 2,5 cm,
– kafelki: 2,5 cm x 2,5 cm,
– pudełeczko: 28 cm x 17,5 cm.

Wymiary opakowania zabawki:

– 29 cm x 18,5 cm.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ogólnie
0
0
0
0
0

Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje “Drewniany Zestaw Do Nauki Liczenia Tablica Dodatki”

Brak opinii.