Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Foteliki samochodowe

Jaki sprzęt powinien znaleźć się w każdym samochodzie, w którym przewożone jest dziecko? Oczywiście fotelik samochodowy. Sprzęt zapewnia dziecku bezpieczeństw podczas każdej podróży, zarówno krótkiej, jak i długiej. Siedząc w nim, nasza pociecha jest chroniona w przypadku gwałtownego hamowania lub stłuczki. Nie wypadnie poza siedzisko, a tym samym skutki wypadku zostaną zminimalizowane. Obecnie foteliki samochodowe dostępna są w różnych wersjach. Można podzielić je na te ze względu na kategorię wagową, jak i na wiek. Do nabycia są m.in. fotelik dla dzieci ważących od 0 o 13, o 9 do 36 kg, jak i od 0 do 36 kg. Opcji jest naprawę dużo. Każdy rodzic może samodzielnie zdecydować, czy woli mieć jeden fotelik na cały okres przewożenia dziecka w specjalistycznym sprzęcie, czy woli wymieniać urządzenie co jakiś czas, wraz z dorastaniem pociechy. Którego producenta foteliki warto wybrać? Firm jest bardzo dużo, ale ciekawą ofertę dla wszystkich Klientów ma na pewno marka Lionelo. Warto opcjom, jakie proponuje przyjrzeć się bliżej.

Najlepsze foteliki samochodowe

 O czym należy pamiętać, aby kupić najlepsze foteliki samochodowe? Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę kwestie bezpieczeństwa. To one są najważniejsze przy wyborze sprzętów przeznaczonych do przewożenia dzieci. Jeżeli fotelik posiada homologację oraz spełnia europejskie normy bezpieczeństwa, Twoja pociecha będzie w nim bezpieczna. Innymi kwestami, na jakie należy zwrócić uwagę jest materiał, z jakiego fotelik został wykonany, a także możliwości regulacji, jakie posiada. Im więcej ich będzie, tym siedzisko dużo lepiej będzie można dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka.

Foteliki samochodowe sklep

Jakie foteliki samochodowe sklep ma w swojej ofercie? Przede wszystkim jedynie takie, które posiadają homologację oraz spełniają restrykcyjne, europejskie normy bezpieczeństwa. Foteliki są dobrze wyprofilowane, posiadają wiele możliwości regulacji, a materiał z jakiego są wykonywane, odznacza się najwyższą jakością. Dziecko w takim sprzęcie będzie czuło się komfortowo, a każda podróż będzie dla niego bardzo wygodna. Fotelik kupuje się na lata, dlatego warto wybrać propozycję od najlepszej, renomowanej firmy, która troszczy się o potrzeby Klientów.