Jeździk Dla Malucha BDQ5188 Biały

Dostępność:

Brak w magazynie


99.00

Brak w magazynie

Biały jeździk BDQ5188 dla dzieci

Jeździk dziecięcy BDQ5188 w kolorze białym został zaprojektowany z myślą o energicznych kilkulatkach będących w kilku miejscach jednocześnie. Autko porusza się w bardzo prosty sposób — wystarczy, że mały kierowca będzie naprzemiennie odpychać się nóżkami od podłoża. Dziecięcy jeździk BDQ5188 jest fantastycznym ułatwieniem dla wszystkich rodziców, ponieważ umożliwia weekendowe spacery i wycieczki bez konieczności zabierania ze sobą wózka.

Wybierz biały jeździk BDQ5188 dla dzieci odznaczający się:
– neutralną kolorystyką,
– wzornictwem inspirowanym szybkimi, sportowymi autami,
– niską wagą,
– dźwiękami w kierownicy,
– skrętnymi przednimi kołami,
– schowkiem pod siedziskiem,
– bezpieczną budową i kształtem pozbawionym ostrych zakończeń.

Wykorzystanie w codziennej zabawie prezentowanego pojazdu dla kilkulatka w ogromnym stopniu wpływa na jego rozwójJeździk wspiera koordynację wielu części ciałka dziecka jednocześnie, rozwijając także mięśnie, a co równie istotne — wspomagając naukę samodzielnego, stabilnego chodzenia. Jazda białym samochodzikiem do odpychania pozwoli dziecku zrozumieć, czym jest prędkość, odległość czy kierunek.

Dziecięcy minipojazd został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół, co w znacznym stopniu oddziałuje na pozytywne odczucia młodego kierowcy. Solidna, acz lekka i prosta konstrukcja gwarantuje przednią zabawę przez długie lata. Opływowy kształt sportowego autka oraz produkcja z użyciem materiałów najwyższej jakości podnosi jego odporność na uszkodzenia mogące postać podczas szalonej zabawy.

Zestaw składa się z plastikowej, białej obudowy auta BDQ5188, kół, obrotowej, dźwiękowej kierownicy, opierania, tylnego wspornika, osi i ozdobnych kołpaków. Siedzisko zabawkowego auta jest podnoszone — przestrzeń znajdującą się pod nim można wykorzystywać między innymi na przechowywanie ulubionej zabawki maluszka lub ubranka na zmianę. Przycisk znajdujący się po lewej stronie kierownicy to klakson, natomiast prawy guzik skrywa pod sobą pięć różnych piosenek — każde wciśnięcie uruchamia inną z nich. Młody kierowca będzie mógł jeździć po podwórku, słuchając zarówno wesołej piosenki-alfabetu, jak i dyskotekowych dźwięków, dodających energii do zabawy. Panel dźwiękowy zasilany jest 2 sztukami baterii AA 1,5V, które nie są dołączone do zestawu.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2. roku życia — mogą korzystać z niego wszystkie maluchy, których waga nie przekracza 50 kg. Montaż jeździka BDQ5188 powinien zostać wykonany przez osobę dorosłą — w zestawie znajdują się drobne elementy. Instrukcja dołączona do dziecięcego jeździka w dużym stopniu ułatwia samodzielne złożenie autka. Produkt posiada certyfikat CE, do jego produkcji użyto bezpiecznych dla dzieci tworzyw.

Wymiary elementów jeździka:
– złożone autko: 65 cm x 29 cm x 35 cm,
– odległość od ziemi do siedziska: 23 cm,
– koło: 13 cm x 3 cm,
– kierownica: 19 cm x 19 cm,
– opieranie: 16,5 cm x 15 cm.

Kategoria:

Na podstawie 0 opinii

0.0 ogólnie
0
0
0
0
0

Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje “Jeździk Dla Malucha BDQ5188 Biały”

Brak opinii.