Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Komfortowy sen w nowym miejscu zagwarantuje łóżeczko turystyczne

Sen dla niemowlaka jest najważniejszy, dlatego warto zadbać o odpowiednie miejsce, w którym wypoczywa. Wybrane łóżeczko turystyczne powinno być bezpieczne, przyjazne i dopasowane pod każdym względem do potrzeb malucha i jego rodziców. Po złożeniu, łóżeczko zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego z powodzeniem można spakować je do bagażnika i zabrać ze sobą na wakacje. Kompaktowa wersja łóżeczka przyda się każdemu rodzicowi, który chce podróżować ze swoim małym szkrabem. Nie warto korzystać z hotelowych łóżeczek. Warto mieć swoje.

Kompaktowe łóżeczka turystyczne dla dzieci

Rodzice mają świadomość tego, że przy dziecku trzeba mieć do dyspozycji wiele rzeczy. O ile w domu nie stanowi to problemu, ponieważ mamy sporą ilość miejsca do dyspozycji, kłopotliwe jest zabranie się z całym ekwipunkiem na kilkudniowy wyjazd. Trzeba zabrać ubranka, kosmetyki, zabawki oraz szereg innych rzeczy. Sprzętami, które nie są kłopotliwe w przenoszeniu i przechowywaniu są łóżeczka turystyczne dla dzieci. System szybkiego składania i rozkładania sprawia, że zarządzanie łóżeczkiem będzie proste, a komfort dla każdego malucha najwyższy.

Bezpieczne miejsce do zabawy – kojec dla dziecka

Gotowanie, sprzątanie to czynności, które w ciągu dnia musi wykonać każdy rodzic. Trudno jednak to robić trzymając dziecko na rękach i ciągle je zabawiając. Wystarczy jednak stworzyć bezpieczną przestrzeń do zabawy, a będzie się miało chwile czasu tylko dla siebie. Funkcjonalny kojec dla dziecka uczy samodzielnej zabawy, a także tego, że rodzice nie zawsze muszą być obok. Wystarczy umieścić w kojcu zabawki, a dziecko na pewno zajmie się nimi przez dłuższą chwile. Dzięki temu, że przestrzeń jest ogrodzona wysokimi szczebelkami, dziecko na pewno nie wypadnie i nie zrobi sobie krzywdy.

Funkcjonalna dostawka do łóżka – łóżeczko dostawne

Nie każdy rodzic śpi na tyle spokojnie, aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo w nocy, przebywając z nim w jednym łóżku. Jeżeli chcesz mieć dziecko blisko siebie, ale niekoniecznie w jednym łóżku, łóżeczko dostawne jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Regulacja odbywa się na kilku poziomach, a sprzęt można dostosować do wysokości każdego łóżka. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów odznacza się trwałością. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo maluszkowi podczas snu. Dla mamy to rozwiązanie również będzie bardzo wygodne, ponieważ nie będzie musiała wstawać na karmienie z własnego łóżka.