Wśród najpopularniejszych gadżetów dla dzieci od kilku lat prym wiedzie auto na akumulator. Pojazd jest marzeniem wielu dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczynek, które chciałaby przemierzać alejki parkowe w wypasionym, pięknym samochodzie. To marzenie można bez najmniejszych problemów spełnić, ponieważ pojazdy elektryczne dostępne są obecnie w bardzo atrakcyjnych cenach, a w dodatku ich wybór jest naprawdę imponujący. Można zdecydować się m.in. na zakup miniaturowej wersji Ford Ranger czy Audi S5. Opcji jest tak dużo, że każdy rodzic wybierze propozycję idealnie dostosowaną do potrzeb i oczekiwań dziecka. Do nabycia są pojazdy jednoosobowe lub dwuosobowe z akumulatorami o mocy 6, 12 i 24 V. Kupując auto na akumulator, zawsze należy zwrócić uwagę na wiek dziecka. Inny samochód spodoba się 2-latkowi, a inny będzie satysfakcjonował 6-latka. Modele dla większych dzieci, poza tym są w stanie rozwijać większe prędkości i mają więcej funkcji. Tym samym zabawa nimi staje się dużo bardziej ciekawa i emocjonująca.

Wyświetlanie 1–30 z 35 wyników

Auto elektryczne dla dzieci

Zanim decydujesz się na konkretne auto elektryczne dla dzieci, dowiedz się, ile maluch ma lat, ile waży oraz jaki ma wzrost. Te parametry mają duże znaczenie przy wyborze samochodu zasilanego akumulatorem. Pojazdy dostępne są w różnych rozmiarach dostosowanych do wieku i rozmiarów dziecka. Tym samym jesteś w stanie nabyć pojazdy spełniające wszystkie oczekiwania pociechy. Sprawisz maluchowi wielką radość. Dziecko będzie miało pojazd, którym bez najmniejszych problemów przemierzy alejki parkowe podczas spaceru.

Samochód elektryczny dla dzieci

Dlaczego samochód elektryczny dla dzieci jest tak wielkim marzeniem? Głównie dlatego, że maluchy uwielbiają naśladować dorosłych. Chcą jak najszybciej stać się tacy, jak mama lub tata, a przecież rodzice jeżdżą samochodami. To naturalne, że dziecko chce poczuć się tak, jak tata kierujący samochodem. Dzięki temu, że samochody na akumulator są miniaturowymi wersjami wielu luksusowych modeli, marzenie o posiadaniu przez dziecko Volvo XC90 lub Mini S, tak jak tata, można spełnić bez najmniejszych problemów.

Pojazdy elektryczne dla dzieci

Dzięki temu, że pojazdy elektryczne dla dzieci są tak zróżnicowane, swój samochód może mieć zarówno 2-latek, jak i 10-latek. Wersje dla najmłodszych dzieci są proste, bez wyszukanych opcji i posiadają bardzo dobrze wyprofilowane siedziska, utrwalające dobre nawyki. W związku z tym, że 10-latkowie od zabawek oczekują znacznie więcej, modele rozwijają większe prędkości i są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji imitujących jazdę normalnym samochodem. Przyjemność z poruszania się takim pojazdem jest bardzo duża.

Samochody dla dzieci

Chcesz kupić samochody dla dzieci spełniające ich marzenia? Jedyną opcją są pojazdy zasilane akumulatorem. Można znaleźć modele dostosowane do wieku, wzrostu i wagi dziecka. Propozycji jest tak dużo, że każdy będzie w stanie nabyć pojazd spełniający oczekiwania malucha. Już 2-letnie dzieci mogą stać się właścicielami Mercedesa GLS63 czy Audi S5. Frajdą la 10-latka na pewno będzie przejażdżka Volkswagenem Touareg. Wystarczy znaleźć model, o którym marzy dziecko, a uśmiech na jego twarzy pojawi się na pewno.