Rekin do Kąpieli Rybki do łowienia Siatka


39.90

Zestaw Rekin + Rybki do Kąpieli 

Wieloelementowy zestaw uprzyjemniający kąpiele maluszka. Prezentujemy komplet zwierzątek morskich, które z pewnością przyniosą dużo frajdy dziecku. Ponadto zestaw ten jest również doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, których pociecha boi się wody i nie lubi kąpieli — wielokolorowe, barwne rybki z pewnością ułatwią oswajanie się z wodą w formie zabawy.

W skład zestawu wchodzą:
– siatka do łowienia zwierzątek w kształcie rybki,
– plastikowe rybki – 8 szt, rekin do łowienia 1szt

Zwierzątka wchodzące w skład zestawu kąpielowego wykonane są z atestowanych, niegroźnych dla dziecka materiałów. Zestaw posiada certyfikat CE, stanowiący o bezpieczeństwie płynącym z użytkowania zabawki zarówno w stosunku do malucha, jak i środowiska. Siatka z plastikowym uchwytem jest bardzo poręczna i wygodna, co z pewnością ułatwi maluchowi zabawę. Stworzonka morskie zostały wykonane z wytrzymałego plastiku. W zestawie znajduje się rekin z rączką, po naciśnięciu której otwiera się jego paszcza i możemy łowić ryby.

Zabawny, kolorowy zestaw sprawdzi się zarówno w wannie, jak i w ogródkowym basenie. Ciekawą rozrywką dla maluszka może być podjęcie próby złapania wszystkich zwierzątek w sieć. Z każdym ruchem malucha woda będzie falować, a stworzenia morskie zmieniać swe położenie. Zdecydujcie się na ten zestaw i zobaczcie sami, co to za frajda!
39
Wymiary zestawu:
– Rekin: 30cm x 12cm x 5,5 cm

Wymiary opakowania zabawek kąpielowych:
– 4 cm x 30 cm x 7cm.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ogólnie
0
0
0
0
0

Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje “Rekin do Kąpieli Rybki do łowienia Siatka”

Brak opinii.