,

Rower rowerek biegowy lionelo fin plus koła eva


Wytrzymała konstrukcja

Rama rowerka wykonana z wysokiej jakości stopów metali – nie odkształca się podczas długotrwałego użytkowania i jest bardzo lekka. Jest odporna na uderzenia i wytrzymuje obciążenie do 27 kg.

Rośnie razem z dzieckiem

Regulowana wysokość siodełka i kierownicy daje możliwość dostosowania rowerka do wzrostu dziecka. Dodatkowo istnieje możliwość obrócenia ramy rowerka.

Nauka balansu

Dziecko może od najmłodszych lat trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową oraz odpowiednie manewrowanie. Jest to świetny wstęp do opanowania trudniejszej sztuki jazdy na tradycyjnym rowerze. Ponadto zapewnia godziny świetnej zabawy i stwarza okazję do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Już od 18 miesiąca życia

Lionelo Fin Plus jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników i posiada odpowiednie certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa.

110.00

Rowerek biegowy FIN PLUS – grafitowo-zielony

  • Wspomaga rozwój motoryczny
  • Rośnie razem z dzieckiem
  • Odporny na uderzenia
  • Bezpieczny dla dzieci
  • Ergonomiczne rozwiązania
  • Technologia EVA

Wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo rowerka FIN PLUS potwierdza przyznany certyfikat STC. Rowerek spełnia dyrektywy normy EN.

Blokada skrętu

Kierownica posiada specjalne zabezpieczenie, które ogranicza kąt skrętu i zapobiega przewróceniu się dziecka podczas jazdy.

Bezpieczne wykończenie

Wszystkie krawędzie rowerka są zaokrąglone, żeby zwiększyć bezpieczeństwo i zapobiegać niepożądanym kontuzjom dziecka.

Ochrona dłoni

Pewny chwyt podczas jazdy rowerkiem jest najważniejszy. Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak, żeby chronić dłonie dziecka podczas upadku.

Technologia EVA

Droga do nauki jazdy malucha bywa kręta. Stabilnych 12 calowych kółek naszego rowerka nie da się przebić. Nie martw się o opony, które sprawdzają się niezależnie od powierzchni i ciesz się frajdą Twojego malucha.

Ergonomiczne siodełko

Zostało zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko występowania otarć. Miękka struktura to komfort dla dziecka.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ogólnie
0
0
0
0
0

Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje “Rower rowerek biegowy lionelo fin plus koła eva”

Brak opinii.